Het team van Multicopy Drachten

De specialisten van Multicopy Drachten

Multicopy Drachten heeft een team van betrokken professionals met samen vele tientallen jaren ervaring in communicatie. Op elk van ons kunt u rekenen. Wij doen ons uiterste best om u te helpen uw communicatiedoelen te realiseren. Hieronder vindt u (een deel van) ons team met de bijbehorende contactgegevens.

Andries Knol

Andries Knol

eigenaar / financieel

a.knol@multicopy.nl

0512-51 59 94

Lammert K. Stavast

Lammert K. Stavast

eigenaar / sales

l.stavast@multicopy.nl

06 33 30 86 84

Sonja Hamming

Sonja Hamming

account manager

sonja.hamming@multicopydrachten.nl

06-5110 6832

Elsa Baakman

Elsa Baakman

commerciƫle orderbegeleidster

elsa.baakman@multicopydrachten.nl

0512-51 59 94

Bettie Stavast

Bettie Stavast

printspecialist

bettie.stavast@multicopydrachten.nl

0512-51 59 94

Reinalda Knol

Reinalda Knol

printspecialist

reinalda.knol@multicopydrachten.nl

0512-51 59 94

Theo Stavast

Theo Stavast

logistiek medewerker

theo.stavast@multicopydrachten.nl

0512-51 59 94

Eric Boersma

Eric Boersma

offset drukker

eric.boersma@multicopydrachten.nl

0512-51 59 94

Daniel Bies

Daniel Bies

DTP medewerker

daniel.bies@multicopydrachten.nl

0512-51 59 94

Hillegonda Adema

Hillegonda Adema

printspecialist

hillegonda.adema@multicopydrachten.nl

0512-51 59 94