Het team van Multicopy Almere

De specialisten van Multicopy Almere

Multicopy Almere heeft een team van betrokken professionals met samen vele tientallen jaren ervaring in communicatie. Op elk van ons kunt u rekenen. Wij doen ons uiterste best om u te helpen uw communicatiedoelen te realiseren. Hieronder vindt u (een deel van) ons team met de bijbehorende contactgegevens.

Vincent Speur

Vincent Speur

Ondernemer & Marketing Communicatieadviseur

v.speur@multicopy.nl

0889290020

Andy van Amsterdam

Andy van Amsterdam

Relatiebeheer Balie & Print

andy@mcflevo.nl

088 929 00 22

Erik ten Berge

Erik ten Berge

Grafische vormgeving

erik@mcflevo.nl

088 929 00 02

Renate Groen

Renate Groen

Grafische vormgeving

renate@mcflevo.nl

088 929 00 08

Stefan Plomp

Stefan Plomp

Teamleider Balie & print

stefan@mcflevo.nl

088 929 00 07

Ilse  Doornbos

Ilse Doornbos

Relatiebeheer Balie & print

ilse@mcflevo.nl

088 929 00 09

Ron Grift

Ron Grift

Drukkerij

drukkerij@mcflevo.nl

088 929 00 11

Gerard Venema

Gerard Venema

Nabewerking & bezorging

nabewerking@mcflevo.nl

088 929 00 12

Bert van Monsjou

Bert van Monsjou

Teamleider Drukkerij en Nabewerking

bert@mcflevo.nl

088 929 0006